Bu akşam gerçekleşecek IAMX konseri de iptal edildi

Etkinlik iptalleri arka arkaya gelmeye devam ediyor. Dün gece gerçekleşmesi planlanan UDO Dirkschneider konserinden sonra IAMX konseri için de iptal kararı geldi.

iamx

Vera Music Productions’ın düzenlediği konserler bir bir iptal ediliyor. Bu gece Garaj İstanbul’da gerçekleşmesi planlanan IAMX konseri de iptal edildi. Organizasyon şirketi kısa bir notla iptal kararını paylaştı:

Duyuru: Bu akşam ki IAMX İstanbul konseri de iptal edilmiştir. Bilet iadeleri 21 Mart pazartesi günü itibariyle başlayacaktır.

iamx

Malesef ki ülkemizde konserler bir bir iptal edilmeye devam ediyor. UDO Dirkschneider konserinin iptali haberimizde sanatçıların bu kararı almasını haklı bulduğumuzu belirtmiştik ancak malesef bu kararların artması hayatımızı normal seyrinden uzaklaştıracak.

IAMX’in resmi sitesindeki iptal gerekçesinde konsolosluklarla yaptıkları görüşmelerde Taksim’de bulunmamaları yönünde uyarı aldıklarını ve hem kendileri hem de çalışan ve konsere gelecek müzikseverler için bu kararı aldıklarını belirtiyorlar. Ayrıca bilet iptallerini satın aldıkları yerden yapılması gerektiğini de aynı yazıda belirtiyorlar.

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir