«

»

Mar 20

Apocalyptica Türkiye’ye geliyor

Guns N’ Roses’ın yer alacağı İstanbul Open Air festivali kapsamında Apocalyptica da Türkiye’ye gelecek.
Apocalyptica Open Air Festival

Ülkemizde geniş bir hayran kitlesi bulunan Apocalyptica yılın flaş festivali Open Air’de yer alacak. Daha önce birkaç kez ülkemizde konser veren grup, İstanbul Open Air festivali kapsamında rotayı tekrar İstanbul’a çevirecek.

Guns N’ Roses ve Apocalyptica’nın yanı sıra birkaç grubun ismi daha kesinleşmiş görünüyor. Milliyet Cadde’den Tolga Akyıldız festivalde yer alacak sanatçıların ismini sıralarken bir de sürpriz ismi açıklıyor:

“Guns’n’Roses, Ugly Kid Joe, Godsmack, In Flames, Apocalyptica ve Within Temptation’ın geleceği daha önce açıklanmıştı. Bu isimlere yeni bir isim de ben ekleyeyim ‘Lacuna Coil’…”

“Tahmini olarak 12-15 yabancı, 6-9 Türk grup izleyeceğiz üç günlük festivalde. Hangi Türk gruplar? Kesinleşenleri de ilk kez ben açıklayayım: Pentagram, Ayşe Saran, Planeur ve Redd…”

Open Air Festival 4-6-7 Temmuz tarihlerinde Parkorman’da gerçekleşecek.

Sizin için seçtiklerimiz:

Yorum Yaz!

louis vuitton outlet gucci outlet burberry outlet michael kors outlet prada handbags coach outlet longchamp bag tory burch outlet louis vuitton outlet gucci outlet michael kors outlet prada handbags coach outlet longchamp bag tory burch outlet juicy couture outlet burberry outlet louis vuitton outlet online gucci handbags burberry outlet michael kors outlet prada handbags coach outlet longchamp bag louis vuitton outlet gucci outlet burberry outlet michael kors outlet prada handbags coach outlet longchamp bags tory burch outlet juicy couture outlet