Artık ‘Daha Fazla Müzik’ zamanı!

Bir süre önce altyapı olarak yenilenmeye gideceğimizden bahsetmiştim. O yenilenme büyük adımlarla başladı!

Sitemizin birinci yılını doldurmasına çok kısa bir süre kaldı. Kendi adımla canbariscevik.com olarak başladığımız yolculuğu geçtiğimiz hafta Daha Fazla Müzik adıyla devam ettirme kararı aldım.

Bu bağlamda ilk iş olarak sitenin adını değiştirdik. Ardından da Owl Serbest Tasarım Atölyesi’nden Emin Zeybek, bir pena üzerinde yer alan Gretsch gitar ve kendi tasarımımız olan yazı karakteriyle boy gösteren logomuzu tasarladı. Bu enfes logonun hakkını vermek için de yeni ve farklı bir tasarımla yola devam etme kararı aldık. Bu bağlamda fikirleriyle destek veren Mithat Çatan’a ve yine Owl Serbest Tasarım Atölyesi’nden Emin Zeybek’e teşekkürü borç bilirim.

Yeni dönemde sitenin adıyla da bağlantılı olarak biraz daha fazla müzik yazısı yazabiliriz. Ancak yeri gelir, bugün de hovardalık yapalım diyip müzik dışına çıkmak elimizde.

Bundan sonraki süreçte de konuk yazarların yazılarıyla destek verebileceği bir site olmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi konuk yazar olmak isteyenler bizimle site üzerinden ya da Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Daha Fazla Müzik, cephesinde yenilikler bu şekilde; büyümeye devam edeceğiz. Büyürken de okuyucularımızdan gelen yorum, eleştiri ve destekleri yapıcı bulduğumuzu belirtmeliyim. Siteyle ilgili yorumlarınızı paylaşın ve Facebook sayfamızı henüz beğenmediyseniz https://www.facebook.com/muziksiteniz adresini beğenebilir ve arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Bizi izlemeye devam edin… 🙂

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir