Birini cezalandırmanın yolu başkasıyla yatmak olabilir mi?

Yedi sezonu deviren It’s Always Sunny in Philedelphia dizisinin ana güldürü unsuru bundan oluşuyor. Dizi izlenebilir olmasına rağmen çok da derinliğe sahip değil.

How I Met Your Mother’ı sevmeyenlere öneririm, It’s Always Sunny in Philedelphia’yı izlesinler. How I Met Your Mother’ın geri dönüşleri, karakter kurgusu ve olay örgüsünün ne kadar başarılı olduğunu ve tempoyu her zaman yukarıda tutmada fenomen olduğunu anlayıp saygı duyacaklardır.

It’s Always Sunny in Philedelphia yeni keşfettiğim ve bir gün içinde iki sezonu devirdiğim bir dizi. Komik bir dizi olduğu aşikar fakat olaylar yüzeysel geçiliyor ve bölümler arasındaki bağlantılar oldukça zayıf. Hiç izlememiş biri olarak birinci bölümden ya da ikinci sezonun beşinci bölümünden başlamanız arasında fark yok.

Zaman geçirmek için keyifli bir dizi fakat How I Met Your Mother ya da Two and a Half Man gibi dizilerle aynı klasta yarışmıyor.

Ayrıca diziye dair sevmediğim bir şey de başlıkta belirttiğim ‘başkasıyla yatmayı ceza aracı olarak kullanma’ durumu. Şüphesiz bu karşı tarafı cezalandırma aracı olarak kullanılabilir ve tutabilir de… Fakat bir komedi dizisinde iki bölümde bir aynı şey yapılınca komedi unsuru ortadan kalkıyor ve dizi bayağlaşıyor.

Yine de iyi komedi dizilerini tükettiyseniz It’s Always Sunny in Philedelphia zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir