Iggy Pop’un yeni albümü Post Pop Depression Mart’ta piyasada

70’ine basamak dayayan Iggy Pop, Paris’teki Bataclan saldırısındasahnede olan Eagles of Death Metal grubunu da arkasına alarak yeni albüm kaydetti. 9 yeni şarkıdan oluşan albüm Mart ayında piyasaya çıkacak.

Iggy Pop

The Stooges grubunun yanı sıra kariyerine on yedi solo albüm sığdıran Iggy Pop, yeni albümü Post Pop Depression için stüdyoya girdi. Eagles of Death Metal ve Queen of the Stone Age’den Josh Homme ile Dean Fertita, Arctic Monkeys’den Matt Helders kadrosuyla yayınlanacak Iggy Pop albümü önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak.

New York Times‘ın sorularını yanıtlayan Josh Homme, Post Pop Depression’ı [Iggy Pop’ın ünlü albümlerinden] Lust For Life’ın kaldığı yerden devam eden hali olarak tanımlıyor. Aşağıdan dinleyebileceğiniz albümün açılış şarkısı Break Into Your Heart’ı dinlediğimizde Iggy Pop’un çizgisinden çok Queen of the Stone Age’in daha komplike tarzına yakın olduğu izlenimine kapıldık. Albümün tamamını ise yakında dinleyebileceğiz ve umarız Josh Homme’un da söylediği gibi Lust For Life tadında bir albümle karşılaşırız.

Iggy-Pop-& Josh Homme

Yeni Iggy Pop albümü Post Pop Depression’daki şarkıları Iggy Pop ve Josh Homme birlikte yazıp kaydettiler. Albümün önümüzdeki Mart ayında müzik marketlerdeki yerini alması bekleniyor.

9 şarkıdan oluşan Post Pop Depression’ın şarkı listesini ve albümün açılış şarkısı Break Into Your Heart’ı bulabilirsiniz.

Iggy Pop & Josh Homme

01. Break Into Your Heart
02. Gardenia
03. American Valhalla
04. In the Lobby
05. Sunday
06. Vulture
07. German Days
08. Chocolate Drops
09. Paraguay

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir