Müzik yazarınız bu Youtube kanalını öneriyor!

Müzik sizin için yorucu bir akşamda rahatlama aracı mı, yoksa müzisyen olarak da içinde bulunduğunuz bir dünya mı?
gitar tanıtım

Eğer bu iki gruptan birine ya da ikisine de dahilseniz Youtube’da son iki yıldır izlemekten vazgeçemediğim bir kanalı paylaşacağım ve bunu kaçırmak istemeyeceksiniz.

Gregor Hilden Almanya’da müzik dükkanı sahibi, antika gitarlar alıp satıyor. Aldığı gitarları ve kişisel gitarlarını Blues tarzında çalarak tanıtımlarını yapıyor. Ama çalma dediysem ne çalma! Hem ruhunu katıyor hem de improvizasyon şeklinde o an nasıl hissediyorsa gitarı da öyle konuşturuyor.

Gregor Hilden’ın tanıtım videolarında 1959 Gibson Standard, 1962 Fender Stratocaster gibi 100.000 Dolar’ın üzerine çıkan gitarların yanı sıra son dönemde üretilen Fender Custom Shop, Gibson Custom Shop, Gretsch gibi gitarları da bulmak mümkün. Gregor Hilden kişisel sitesinde sadece beğendiği gitarları tanıttığını belirtiyor. Hepsi aşık olunacak müzik aletleri…

İster şarabınızı koyup rahatlamak için Gregor Hilden’ın ruhunu kattığı blues eserlerini dinleyin, isterseniz hayalini kurduğunuz gitarların tonlarını dinleyin hiç fark etmez.

Gregor Hilden’ın Youtube kanalından birkaç örnek videoyu sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca ekipmanıyla ilgili detaylı bilgi almak için kişisel sitesini de inceleyebilirsiniz.

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir