Rock Off, şehri sallamaya geliyor

Geçtiğimiz yıllarda Megadeth, HIM, Korn, Apocalyptica, Haggard gibi isimleri ülkemize getiren Rock Off bu sene de çok sağlam ve heyecan verici bir kadroyla karşımıza çıkıyor.

Etkinliğin önceki yıllarda ülkemize Megadeth, HIM, Amon Amarth, Stratovarius, Gojira, Korn, Apocalyptica, Behemoth, Annihilator, Haggard, Jorn Lande, Dark Tranquillity, My Dying Bride, Korpiklaani, Turisas’ı getiren festival bu sene Monster Energy Presents: Rock Off ismiyle ve özel gruplarla karşımıza çıkıyor.

10 Temmuz 2016’da Parkorman’da gerçekleşecek festivalde Megadeth, Children of Bodom, Sabaton ve Dragonforce sahne alacak.

Rock Off

Bu seneki sahnenin adı ise 28 Aralık 2015’te aramızdan ayrılan Motörhead basçısı Lemmy Kilmister olarak belirlenmiş. Etkinlikte bir de sürpriz olacak: Stratovarius’un vokalisti Timo Kotipelto’nun akustik performansıyla rock müzik severlerle buluşacak.

Etkinlik tarihi yaklaştıkça Monster Energy Presents: Rock Off’a katılacak diğer gruplar da belli olacak. Ancak şu ana kadar açıklanan tüm isimler de bizi heyecanlandırmayı başardı. Etkinliğin fiyatını da paylaşalım ki sizin de heyecanınızı bir kat daha arttırmayı başaralım:

Sahne Önü – 215.00 TL
Normal – 110.00 TL
Rock Off 2016

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir