UDO Dirkschneider konseri iptal

Bu gece Garaj İstanbul’da gerçekleşmesi planlanan Udo Dirkschneider ve Anvil konserinin iptal edildiği duyuruldu.

UDO Garaj İstanbul

Tadı damağımızda kalacak bir konser daha ülkedeki olumsuz gelişmelerden dolayı iptal edildi. Etkinliğin Facebook sayfasında Türkçe ve İngilizce olarak kısa bir not düşüldü:

Vera Müzik olarak bizim de çok heyecanlı olduğumuz 16 Mart UDO + ANVIL konseri, sanatçının turne programındaki bazı sorunlar nedeniyle ne yazık ki gerçekleşemeyecek.

Elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşan bu iptalden ötürü Vera Müzik olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bilet iadeleri 7 Mart itibariyle gerçekleştirilebilir.

Sanatçının mesajı:

“Due to technical and travel problems Dirkschneider has to cancel the scheduled show March 16th in TUR-Istanbul. We are very sorry for that decision but the current situation at the borders and our travel schedule force us to that decision.”

“Teknik ve seyahat problemleri nedeniyle 16 Mart tarihinde gerçekleşecek olan Dirkschneider İstanbul konseri iptal edilmiştir. Bu kadardan dolayı çok üzgünüz ancak sınırlardaki mevcut durum ve seyahat planımız bizi bu kararı almaya mecbur etti.”

UDO Dirkschneider

UDO Dirkschneider’in son kez Accept şarkıları söylemek için çıktığı Back to the Roots 2016 turnesini kaçırmaktan dolayı biz de oldukça üzgünüz. Zaten bu karışıklık ortamda gündem üzerimize gelirken bir müzikseverler olarak nebze de olsa keyifli vakit geçirebilecektik. Ancak sanatçıların kendi güvenliklerini düşünme kaygılarını da anlayabiliyoruz. Andre Rieu da Türkiye’deki konserlerini geçtiğimiz günlerde iptal etmişti.

Etkinliğe bilet alanların ne şekilde para iadesi alacaklarıyla ilgili Vera Music ile iletişime geçtik. Bileti satın aldığınız noktadan iade edilebilecekleri bilgisini bizimle paylaştılar.

Back to the Roots 2016

UDO Dirkschneider‘in aynı turne kapsamında 18 Şubat Norveç konserinde hangi şarkılara yer verdiğini de aşağıda paylaşıyoruz. Accept hayranlarının yarasına biraz tuz basalım:

Starlight
Living for Tonite
Flash Rockin’ Man
London Leatherboys
Midnight Mover
Breaker
Head Over Heels
Neon Nights
Princess of the Dawn
Winterdreams
Restless and Wild
Son of a Bitch
Up to the Limit
Wrong Is Right
Midnight Highway
Turn Me On
Screaming for a Love-Bite
Monsterman
Losers and Winners
TV War

Bis
Metal Heart
I’m a Rebel
Fast as a Shark
Balls to the Wall
Burning

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir