Vodafone İstanbul Calling: Tek şehir, on performans!

Vodafone İstanbul Calling 2000 ortasındaki büyük müzik festivallerinin ruhunu geri getiriyor. Sürpriz isimler bu festival için Türkiye’nin yolunu tutacak. Detaylar yazımızda…
Vodafone İstanbul Calling

Rock n Coke, Rockistanbul gibi festivalleri nasıl beklediğimizi dün gibi hatırlıyorum. Henüz Türkiye’de tam anlamıyla müzik festivali kültürü oturmamışken The Cure, Megadeth, Iggy Pop gibi kült isimler bu festivallerle ülkemize gelmişti. İşte Vodafone İstanbul Calling de o günlerde yaşadığımız heyecanı tekrar hatırlatıyor.

Vodafone İstanbul Calling’e katılacak isimler şu şekilde: The Progidy, DJ Tiesto, Sigur Ros, Snoop Dogg, Kesha, 30 Seconds to Mars, Iron Maiden, The National.

Farklı müzik zevklerinden müzik severlerin hayranı olduğu isimleri bulacağı festivalde The Progidy, Iron Maiden gibi baba isimleri de izleyebileceğiz ya da amacımız eğlenmek olursa Kesha, DJ Tiesto ya da Snoop Dog konserleri de bizi bekleyebilir.


Snoop Dogg

Vodafone İstanbul Calling’in en güzel yanıysa tek bir mekanda gerçekleşmeyecek olması, yani izlemek istediğiz isme para ödeyecek olmamız.

Festival 7 Haziran- 23 Temmuz tarihleri arasında BJK İnönü Stadyumu ve Parkorman’da gerçekleşecek.

Vodafone’un ana sponsorluğunda ve Garanti Bankası’nın resmi sponsorluğunda gerçekleşecek Vodafone İstanbul Calling’in bilet fiyatları ise henüz açıklanmadı ama umarız organizasyonun güçlü sponsorları arkasına almasıyla izlenebilir fiyatlarla karşılaşacağız.

Sizin için seçtiklerimiz:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir